Vyjádření k BTK App

23. ledna 2012 v 20:23 | Cerike |  Psáno

Pardon, ale čtu to na každém kroku, tak si neodpustím se k tomu nevyjádřit, protože na to mám úplně jinný názor, než většina.


Twins jde jenom o prachy, už uplně kašlou na Géčka, zaměstnali blbýho admina, jsou nafoukaní a lhostejní ... tak tohle čtu den co den na nějákém, pokaždé jinném blogu.

Můj názor prostě je takový, že ať to vypaddá jakkoli, záměr takový nebyl. Twins to nemysleli zle, udělali to pro fanynky - které je za to teď udsuzují. To co teď k tomu napíšu já - zato mě možná odsoudíte vy. Více v celém článku - pokud si to někdo přečteTwins na Géčka nekašlou. Vy jim to sice vyčítáte, ale teď ruku na srdce, nemůžou si za to fans náhodou sami? Dokud byli všichni čtyři pohromadě vždycky to bylo: Bill je tak užasnej, Tom je takovej a Bill to a tamto. Kolik z nás bylo v Loitche? A kolik v Halle nebo u Gustava v Magdeburku? Adresu v Loitche ví většina fans nazpaměť, ale adresu Gustava a Georga opravdu jen vzácně. Většiny fans když se zeptáte koho mají nebo měli nejradši řeknou někoho z Twins. Oni nemohli ani jít nakoupit nic! Fans na ně byli fixovaný a vy se divíte, že odjeli? Ja ne, prostě v Americe nejsou tolik slavní a můžou tam jít na nákup a dělat to co normální lidi. Oni jsou jenom lidi. Oni jsou tam díky tomu šťastný , tak proč jim to vyčítat? Oni jenom žijou, dýchaj a občas někam jdou a jsou ti špatní protože i když jsou v americe tak si jich všímá i bulvár víc než Géček? Za to, ale nemůžou oni.

A co se tý App týče - to opravdu věříte tomu, že to dělaj pro prachy? Podle mě to dělaj pro fans. Vy říkáte jak jim z toho jdou prachy, ale to je aplikace apple - takže většina peněz jde Applu, navíc něco stála i výroba tý aplikace a to se z toho musí zaplatit.

To, že zakázali zveřejňovaní věco z App na netu? Ano, did Apple má zákon o ochraně udajů a ta aplikace je jejich a Apple tim přichází o prachy.

A k poslednímu bodu - k tomu adminovi v aplikaci. Ano aplikace je twinsek a management TH napsal, že s tím nemají nic společného. To pořád neznamená, že ten Admin je kluků.

,, Táto aplikácia je registrovaná na ich meno a adresu v Loitsche. A tým pádom museli byť oni tí, ktorí tohto admina zamestnali." ( http://sexibillatom.blog.cz/1201/novinky-o-btk-app )

Tak to, ale taky být nemusí. Berte pořád v potaz, že jsou to normální lidi. Kdyby jste Vy chtěli aplikaci od Apple - prostě si zadáte zakázku, zaplatíte a oni Vám vytvoří aplikaci. Twins tu aplikaci jen užívají - autorská práva na ni má stále jen a pouze Apple - to znamená, že je dost velká pravděpodobnost, že i ten admin je z Apple - být to tak nemusí, ale může.

Nikdo nemá jasný udaje jak to je pokud nevim jasně jak to je, nebudu je soudit. Mám je pořád ráda jako normální lidský bytosti a hlavně - miluju jejich hudbu, nebudu je soudit, protože i kdyby to byla jejich chyba - tak chybovat je lidské.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 RsM_YinYang RsM_YinYang | 23. ledna 2012 v 22:03 | Reagovat

*
Já už od samého začátku čekala jen na to, kdy se někdo vyjádří a někdo to zakáže! Ano, aplikaci sama nemám a asi ani mít nebudu, ale každý si k fotkám vždy cestu najde..
Jsem s tímhle rozhodnutí od Admina, ať už je to kdokoliv, za jedno!
Naštvaná přece jen jsem - ale ne kvůli App.. celkem se bojím toho, že si teď dávají hodně velkou pauzu a že se fans (aspoň ty s App) snaží uspokojit nějakými příspěvky, videi, fotkami atd. a na hudbu kašlou. I když píšou, že na tom pracují tak.. ruku na srdce - opravdu už pomalu dva roky? Ach ne.. nechci být skeptická, ale jsem celkem na nové CD zvědavá - nechci aby to odflákli a něco rychle udělali protože musí, ale zase se mi nechce už tak dlouho čekat.((

2 Mintam Mintam | Web | 24. ledna 2012 v 11:27 | Reagovat

:) Reagovala jsem už u sebe na blogu, na tvůj komentář a zlatí ne, nejsi na tento názor sama. To co jsem napsala, jsem sice tak myslela, ale já jsem člověk, který neuvěří, dokud nemá pevný důkaz v ruce, na očích. Tudíž, jak si řekla na konci tohoto článku, neodsuzuji je, nevím jak to přesně je a v tuhle chvíli to neví asi nikdo, jen prostě kluky poslouchám už téměř bez přestávky 6 let a to se taky někdy projevit musí, proto reaguji možná příliš přehnaně. Ale vážně si raději čekám na výsledek. Jestli nějaký bude. Nerada bych zas, aby se to jen tak zametlo pod stůl.
Dneska upřímně jde o prachy všem, takže bych se ani nedivila, kdyby si to Apple pojistil takhle.
A to s těma Géčkama...zdánlivě to asi nemá co s App dělat, ale to jen zdánlivě. Protože s tím musím souhlasit, za tohle já bojuji už celých těch 6 let - myslete taky na Géčka! Ale nemůžou tvrdit, že dvojčata kašlou na Géčka, to už trochu přeháněj! Za prvé jim do toho nic není, pokud si budou moci koupit album, a za druhý, kde mají ten důkaz, že kluci netrýví čas společně?? To že odjeli, za to si ano, mohou fanoušci sami, takže ať teď nefňukaj, ale ani netvrděj nic, co nemohou.
Toť můj názor. A doufám, že můj poslední ;)

3 Mintam Mintam | Web | 24. ledna 2012 v 11:28 | Reagovat

[1]: Nevím, jaké zkušenosti máš ty, ale na Humanoida například, se čekalo dva a půl roku. Za prvé mají právo na přestávku, a za druhé není jednoduché dát dohromady album a všechno kolem toho ;) U jiných kapel se třeba na obyčejné album čeká 4-5 let, takže album je to poslední co bych klukům vyčítala ;)

4 RsM_YinYang RsM_YinYang | 24. ledna 2012 v 12:55 | Reagovat

*
[3]: Vidíš, to mi ale až tak dlouho nepřišlo.DD Možná to bylo tím, že jsem byla více zaneprázdněna a že jsem se trochu od TH vzdálila. (Ono to přece jen bez nettu moc nejde) Já jim to ani nijak.. 'nevyčítám'. Možná jsem to napsala s trochu větší nervozitou v sobě, ale kdo by nebyl, když všude čte to, co čte..

[2]: Já si myslím, že G's jsou v podstatě rádi, že jsou trochu stranou, ale jinak máš pravdu. (Fanynky ale asi berou to, že je pronásledují na každém kroku a že nemají ani trochu soukromí, jako samozřejmost - že tohle oni chtějí!)

Nj - jakou fanynku by to ale nechalo zase chladnou, když by je viděla, že jdou naproti nim po ulici.. ))

5 Kay Kay | 24. ledna 2012 v 16:51 | Reagovat

Twinska se prostě snažej najít ztracenou svobodu, kterou jim ukradly samotný fanynky - jednu stranu jsou rádi, že jsou tak oblíbení, a že se muzika líbí ( popř. u Toma možná , že se líbí on sám xD ... ) ale vážně jsou to pořád jen lidi a nějaký soukromí si zasloužej...

Zároveň se snažej podělit o to, co dělají, protože vědí, že v Americe jsou od evropských fanoušků "izolovaní"... takže  podle mně to určitě nedělají kvůli penězům....

A géčka ? ti jsou rádi, jak jsou, aspoň myslím, mají přítelkyně a jsou spokojení - a proč je mají ? protože prostě nejsou tak strašně na očích a přiznejme si prostě když si Gustav nebo Georg vezmou brejle, kapucu, atd. .. maj ještě šanci nějak normálně fungovat... kdo přehlédne někoho velikodsti Billa, nebo Toma ? zvlášť, když většinou chodí spolu ? ... myslim, že nikdo.. .

Takže buďme rádi i za blbou aplikaci, že vůbec víme, co se v jejich životě děje.. většina umělců na svoje fanoušky jen kašle a pak po nich chtějí nehorázný prachy za koncert, kterej stojí za prd...

Každý jejich koncert, na kterým jsem byla, byl úžasný, a Bill má nádhernej hlas, .. Postavit proti němu téměř 90% amerických umělců, tak by neobstáli naživo ani náhodou...

6 RsM_YinYang RsM_YinYang | 24. ledna 2012 v 20:40 | Reagovat

*
[5]: Věř mi, že Bill je mnohem větší 'Diva', jak Tom!.DD

7 Mintam Mintam | Web | 24. ledna 2012 v 20:48 | Reagovat

[6]: Tak s tímhle musím souhlasit, ano ;D :D

[4]: Jop, asi všichni reagujeme trochu přehnaně, když to čteme všude kolem sebe ;) To se omlouvám, nikomu nechci nic vyčítat, jen sem měla pocit, že je musím trochu obhájit a vyjádřit se ;)
A pravda je taky ta, že jsem si už zvykla, že určité fanynky (dostatek!! bohužel) jsou nemocné, když nevědí, že si Bill dnes vzal jednu modrou a jednu zelenou ponožku! Připadají si hrozně důležité a hrozně hrdě, když se nějaká taková informace k nim dostane. A pak si k tomu něco přidají a už z toho máme  hlášení, jak ví o klucích všechno, protože ony přece VÍ jak to všechno je!!!...Grrr!
;))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama