Psáno

Maybe

8. září 2013 v 18:24 | Cerike

Uvidíme jak se vše vyvine.


Pro dnešek ...

25. ledna 2012 v 18:56 | Cerike

Pro dnešek nebudou žádné články, protože se mi stala malá nehoda s nožem, ach ta nešikovnost.
Zítra to vynahradím.


.

Ztracena v inspiracích .

24. ledna 2012 v 20:19 | Cerike

Grafika mě baví a hlavně proto se přhlašuji do Grafických soutěží - vidím co udělali jinní, mohu se pro něco inspirovat nebo prostě zjistit v čem je třeba se zlepšovat.

Do takové soutěže jsem se přhlásila, první kolo byla colorizace, druhé udělat wall z fotek kluků, ale v třetím kole jsem bezradná. Když mi zadáte fotky většinou něco usmolím, nebo se o to pokusím. Stejně tak když mi dáte nějáký téma - nějáký až na jedno: Valentýn

Máme udělat Valentýnský wallpaper, barvy: růžová, červená a zlatá. V tomhle momentě všechna inspirace selhala, nemám růžovou moc v lásce, navíc mi prostě přijde, že tohle nejde udělat nekýčovitě a to je něco co se mi příčí. Růžová barva u mě asi vypíná všechny inspirace nebo nevím, protože se ten wall snažím udělat už třetí den a všechny pokusy naštvaně zkončí v koši.

Pokud by měl u sebe někdo nějákou můzu s inspirací, tak ji honem pošlete ke mě.


Foto ukradeno kamarádce.

.

Vyjádření k BTK App

23. ledna 2012 v 20:23 | Cerike

Pardon, ale čtu to na každém kroku, tak si neodpustím se k tomu nevyjádřit, protože na to mám úplně jinný názor, než většina.


Twins jde jenom o prachy, už uplně kašlou na Géčka, zaměstnali blbýho admina, jsou nafoukaní a lhostejní ... tak tohle čtu den co den na nějákém, pokaždé jinném blogu.

Můj názor prostě je takový, že ať to vypaddá jakkoli, záměr takový nebyl. Twins to nemysleli zle, udělali to pro fanynky - které je za to teď udsuzují. To co teď k tomu napíšu já - zato mě možná odsoudíte vy. Více v celém článku - pokud si to někdo přečte

Rozmarná Zima

23. ledna 2012 v 19:34 | Cerike


Začíná mi chybět zima, Vím, každej říká , že sníh je jenom bílá břečka - zvlášt v Praze a že je dobře, že nesněží. Ale mě to prostě chybí, tuhle sobotu to bylo poprvé za tuhle zimu co jsem viděla sníh a taky to netrvalo nějak zvlášt dlouho teda. Asi jsem staromodní, ale mám prostě ráda krásnou zasněženou zimu, to křupání pod nohama a i ten mráz. Takhle i když dojdete domu suchou nohou je tam akorát pochmurno a depresivno.

PS: a to zrovna teď hlásej ve zprávách kalamity, ja chci taky sníh, lidi kdo máte sníh ja pojedu k Vám.

.

Back

4. prosince 2011 v 18:24 | Cerike
Ahojky,

konečně se mi podařilo získat můj blog zpět. Jen pro vysvětlení, blog jsem nezrušila, jen jsem jednoho dne přišla a nešlo mi se přihlásit a následně zmizel design i články.

Teď jsem zjískala blog zpět a hodám ho znovu rozjet, jen co ho dám nějak do snesitelného stavu.


Cerike
 
 

Reklama